Zespół ds. projektu “Zadanie domowe z głową” poleca Khan Academy!

Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli, a może i rodziców do skorzystania z zasobów Khan Academy. Powinieneś zostać w domu, ale możesz poszerzyć swoje horyzonty. Tylko tu znajdziesz darmowe kursy, lekcje i ćwiczenia online głównie z matematyki, ale również fizyki, chemii, biologii i informatyki. Może zainteresuje Cię astronomia albo medycyna. Podstawy ekonomii też już nie będą dla Ciebie tajemnicą. Spróbuj! Zadania mają różne stopnie trudności. Możesz pracować w wybranym przez siebie czasie, ale zawsze otrzymasz informację zwrotną o swoich postępach. Możesz śmiało korzystać z zamieszczanych wskazówek. Twój nauczyciel będzie widział Twoje zaangażowanie. Może uda Ci się przygotować lekcję odwróconą dla swoich koleżanek/kolegów.
Chętnie pomożemy w wykonaniu pierwszych kroków!

Khan Academy

Anna Pawłowska
Margo Orzechowska
Ewa Zwierzchowska

Skip to content