Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
ProjektyŻycie szkoły

Turniej “Energia”

Klasa 1a wzięła udział w Warszawskim Turnieju „Energia” kończącym program „Warszawska energia – od poznania do eko-działania”. Uczniowie uczestniczyli w cyklu lekcji i warsztatów, wykonali zadania konkursowe, a podczas terenowej gry udowodnili, że potrafią współpracować w grupie i posiadają dużą wiedzę. Każdy uczeń biorący udział w programie otrzymał ciekawe nagrody, a na ręce Dyrektora otrzymaliśmy list gratulacyjny:

“Szanowna Pani Dyrektor,

Miło mi poinformować, że uczniowie klas pierwszych pod kierunkiem nauczycielek: pani Agnieszki Trepkowskiej i pani Agnieszki Starzyk wspaniale zrealizowali wybrane zadania w programie „Warszawska Energia – od poznania do EKO-działania”. Z radością przekazuję wyrazy uznania dla ogromnego zaangażowania obu Pań w realizację działań ważnych dla naszego miasta i nas  wszystkich. Jestem pełna podziwu, że udało się tylu uczniów zachęcić do nauki poprzez zabawę i w tak krótkim czasie zaktywizować do działań. Tu szczególnie chciałabym podkreślić nadzwyczajne zaangażowanie rodziców z klasy 1a, dzięki czemu efekty realizacji – model autobusu miejskiego w formie monidła przechodzi wszelkie nasze wyobrażenia! Gratulacje! […] Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz gratuluję tak wspaniałego grona zaangażowanych nauczycieli, którzy już kolejny rok biorą udział w programie „Warszawska Energia”

Honorata Waszkiewicz – dyrektor MDK Łazienkowska, koordynator programu “Warszawska Energia”

Skip to content