Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
ProjektyRowerowy MajSport

Rowerowy Maj 2019 rozpoczęty!

W poniedziałek wystartowaliśmy z kolejną edycją Rowerowego Maja! Rowerowy Maj, poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii. Zasady kampanii są bardzo proste: każdy uczeń, który w maju dotrze na lekcje w sposób aktywny: na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce, otrzymuje naklejki do rowerowego dzienniczka i na wspólny plakat klasowy. Dla najaktywniejszych uczestników, klas i placówek przewidziane są atrakcyjne nagrody. Po szczegóły dotyczące kampanii oraz poradnik dla rodziców zapraszamy na stronę www.rowerowymaj.eu. A więc – na rowery!

Skip to content