Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
SportSukcesyTenis

Pola najlepsza w radomskim turnieju tenisa!

Młoda legionistka Pola Zawiślańska, uczennica klasy 3c, świetnie spisała się podczas turnieju AG Tenis Chorzowska, który został rozegrany w Radomiu. Mimo dużej konkurencji Pola zajęła pierwsze miejsce!

Radomski turniej, rozgrywany w kategorii mieszanej, stał na wysokim poziomie. Wzięły w nim udział tylko dwie dziewczynki, które rywalizowały z 11 chłopcami. Pola Zawiślańska pokazała jednak ogromną siłę i charakter, świetnie radząc sobie już w fazie grupowej. Legionistka awansowała do fazy pucharowej z drugiego miejsca.

System turniejowy przewidywał grę “na krzyż”, więc w półfinale Pola zmierzyła się z chłopcem – zwycięzcą swojej grupy. Nasza zawodniczka pewnie pokonała konkurenta i mogła już myśleć o finałowym występie. Ten okazał się zwieńczeniem dobrej formy Poli, która pokonała kolegę z Radomia 4:0.

Trenerem Poli Zawiślańskiej jest Bartłomiej Otłowski.

Brawo, Pola!!

Tekst i zdjęcia pochodzą ze strony https://www.legiatenis.com/artykuly/1024-legionistka-najlepsza-w-radomiu

Skip to content