Ewa Mika nauczycielem na medal!

W dniu 17 grudnia 2018 r. w murach Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie wręczono medale, dyplomy i okolicznościowe nagrody laureatom plebiscytu pn. „Nauczyciel na Medal”, organizowanego przez portal medialny warszawa.naszemiasto.pl oraz dziennik Polska Metropolia Warszawska. Patronat nad plebiscytem objął marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.

W kategorii: „Nauczyciel Klas 4-8 Szkoły Podstawowej i Gimnazjum” – Warszawa: Praga-Południe, najwięcej głosów uzyskała pani Ewa Mika – nauczyciel matematyki i fizyki w naszej szkole. Inicjatywa, gdy chodzi o nominację do udziału w plebiscycie, była oddolna. Zgłaszającymi nauczyciela mogli być rodzice, uczniowie lub inne osoby związane z placówką oświatową. Uroczystość wręczenia medali poprzedziła prelekcja wykładowcy Wyższej Szkoły Nauk Społecznych „Pedagogium” w Warszawie, na temat osobowości, jaką powinien prezentować ceniony w środowisku nauczyciel. Serdecznie gratulujemy pani Ewie fantastycznego wyniku w plebiscycie!!

Pełna relacja z gali: http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/nauczyciel-na-medal-2018-wielka-gala-wreczenia-nagrod,4923830,artgal,t,id,tm.html

Skip to content