Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
OgłoszeniaWydarzenia

Zapraszamy na kiermasz świąteczny 14 grudnia!

Już w piątek 14 grudnia odbędzie się w naszej szkole coroczny kiermasz świąteczny! Zabawę zaczynamy o 16.30, a kończymy – około 19.30. Zaś już od 16.15 będą sprzedawane losy – jeden z nich umożliwi szczęśliwemu uczniowi dostąpienie zaszczytu włączenia szkolnej choinki! Pozostałe losy zaś dadzą inne ciekawe bonusy, np. bony do kawiarenki. Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z opiekunami! Tegoroczny kiermasz odbywa się pod hasłem „Kraina lodu”, dlatego też na ten wyjątkowy wieczór przystrajamy szkołę w zimowych barwach: białej, błękitnej, srebrnej. Każda klasa przygotowuje stoisko, na którym oferuje rzeczy do sprzedaży, na przykład ozdoby świąteczne, wyroby artystyczne, prace literackie uczniów. Odwiedzających nasz kiermasz na pewno skuszą też pyszne potrawy i domowe ciasta w kawiarence. Tradycyjnie organizujemy zbiórkę charytatywną. W tym roku pomagamy małym pacjentom Centrum Zdrowia Dziecka, których ucieszą nowe, sterylne zabawki (prosimy o nieprzynoszenie pluszaków), gry, klocki, książki, słodycze itp. Bardzo prosimy o wsparcie tej szlachetnej akcji i do zobaczenia na kiermaszu!

Skip to content