Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
OgłoszeniaWydarzenia

Dziękujemy za udział w spotkaniu dla kandydatów!

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za tak liczne przybycie na spotkanie dla kandydatów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych! Mamy nadzieję, że prezentacja się Państwu podobała i wyszliście ze spotkania wzbogaceni o wiedzę o naszej szkole.

Podczas spotkania zaprezentowali się eksperci – uczniowie! – którzy opowiadali co lubią w szkole, czego nie lubią, a także udzielali konsultacji kandydatom i rodzicom. Zachęcamy do zapoznania się z galerią!

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub nie mieli Państwo wcześniej okazji do zwiedzenia szkoły, zachęcamy do przyjścia na dni otwarte: w poniedziałek 5 marca lub wtorek 6 marca w godzinach pracy szkoły. Nasi nauczyciele chętnie udzielą Państwu wszelkich informacji!

Przypominamy też, że w górnym menu (zakładka Rekrutacja 2018/19) znajdą Państwo najważniejsze informacje dla potencjalnych kandydatów.

 

Skip to content