Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Życie szkoły

Pomysł na szkolną szafkę!

Jak pewnie wiecie, w naszej szkole uczniowie mają swoje szafki, w których mogą trzymać własne rzeczy. Najczęściej leżą tam mniej lub bardziej poukładane podręczniki lub przybory. Chcielibyśmy jednak pokazać wam, że miejsce w szafce można też zagospodarować w zupełnie inny sposób!

Julka z klasy 5B postanowiła uczynić z szafki własny przytulny kącik – z lampką, przyborami, sympatycznymi ozdobami. Mamy też inne zdjęcie z października przedstawiające jeszcze jeden pomysł na szafkę pełną klocków – niestety nie znamy pomysłodawcy.

Jeśli i wy macie własny pomysł na szafkę szkolną, zachęcamy do przesyłania nam zdjęć z krótkim opisem na adres p.maj@sp143.waw.pl. Może zrobimy z tego galerię… albo konkurs? 🙂

Skip to content