Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Prace uczniówWydarzeniaŻycie szkoły

Kabaret pt. “Bajki dla potłuczonych”

Z przyjemnością przedstawiamy gotowy film z nagraniem Kabaretu w wykonaniu 6a na podstawie tekstów Kabaretu POTEM “Bajki dla potłuczonych”. Troszkę to trwało, ale sprawy techniczne związane z montażem filmu wymagały sporo pracy.

Uczniowie klasy 6a z Wychowawczynią dziękują wszystkim dorosłym zaangażowanym w przygotowanie przedstawienia za wsparcie techniczne i duchowe oraz poświęcony czas w trakcie prób odbywających się w ciągu dnia i nocy…

Światło i dźwięk – Robert Orlicz, Paweł Panufnik
Scenografia – Michał Łubisz, Margaryta Orzechowska, uczniowie klasy 6a
Kostiumy i charakteryzacja – uczniowie klasy 6a
Realizacja video – Dariusz Kuciewicz, Robert Jeszke
Reżyseria – Margaryta Orzechowska
Pomoc w przygotowaniach do spektaklu – Kinga Knap-Siewierska, Karolina Łydzińska, Konrad Urbański

Skip to content