Szko艂a Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzy艅skiego w Warszawie
ProjektyWydarzenia呕ycie szko艂y

Na deskach teatru [aktualizacja: nagranie spektaklu]

Zaktualizowali艣my poni偶szy wpis. Zapraszamy do obejrzenia filmu ze spektaklu! 馃槉

Uda艂o si臋! Po dwumiesi臋cznych przygotowaniach, 20 listopada, wyst膮pili艣my na scenie Teatru Lalek Guliwer. Spektakl “Kosmiczny pok贸j” to tekst i pomys艂y uczni贸w – dekoracje, stroje oraz mn贸stwo weso艂ych sytuacji, kt贸re wplatali艣my do scen nawet w ostatniej chwili. Doro艣li obserwowali i podpowiadali, jak wykorzysta膰 mocne strony dzieci i zaskakuj膮ce 偶arty. Praca przy spektaklu by艂a olbrzymim do艣wiadczeniem – budowaniem 艣wiadomo艣ci, odpowiedzialno艣ci, wsp贸艂pracy, za艣 fina艂owy wyst臋p to wielkie emocje zar贸wno po stronie uczestnik贸w projektu jak i ich rodzic贸w. Byli艣my kolorowi i magiczni, a publiczno艣膰 wielokrotnie przerywa艂a pokaz 艣miechem i oklaskami. Na widowni przebywali nasi bliscy, ale tak偶e re偶yserzy czy aktorzy, kt贸rzy… zaczynaj膮 si臋 martwi膰 konkurencj膮 馃榾   

Zdj臋cia dzi臋ki uprzejmo艣ci teatru Guliwer i fotografa p. Amadeusza Nosala.

Skip to content