Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Moving Schools ChallengerProjektySport

MSC – wyzwanie #4 – Bieg świąteczny

Za nami Challenge #4, w czasie którego nasi uczniowie spędzali okres świąteczny przy większej 🤸‍♀️⛹️‍♀️ aktywności fizycznej. W tym miesiącu zbieraliśmy ZDROWE KILOMETRY również w czasie przerwy od szkoły. Nasza szkoła nawet w trakcie 🎄 świąt była aktywna! Nasi podopieczni zbierali Zdrowe Kilometry poprzez spacery, świąteczne posiłki, familijny świat gier planszowych, robótki ręczne, majsterkowanie, aktywności na śniegu, a „kropką nad i” było uwieńczenie przerwy świątecznej poprzez bieg San Silvestre! Dziękujemy klasom 4a i 5b! Brawo Wy! Relacja z „hiszpańskiej biegówki” poniżej:

#MovingSchoolsChallenger #MovingSchoolsChallengerPoland  

Skip to content