Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
WydarzeniaŻycie szkoły

Niezapomniane andrzejki

Dnia 30 listopada klasa 2b miała okazję uczestniczyć w niezapomnianych Andrzejkach zorganizowanych w szkole. Atmosfera była magiczna, a uczniowie pełni entuzjazmu czekali na magiczną zabawę.

Na początku wszyscy zebraliśmy się w klasie, która została przystrojona kolorowymi girlandami, balonami i światełkami. Mama Natalii zaprosiła wszystkich do wspólnego wróżenia z wosku. Były różne kształty i figury, które interpretowaliśmy z uśmiechem na twarzy. Pani Kinga wcieliła się w rolę wróżki i z dużym zaangażowaniem przewidywała przyszłość uczniów. Pomysłowe wróżby wprawiły nas w śmiech i zainicjowały przyjemną atmosferę.

Wieczór przepełniony był także muzyką i tańcem. Na koniec rodzice przygotowali słodki poczęstunek. 😊

Andrzejkowa impreza okazała się nie tylko świetną okazją do rozrywki, ale także do integracji całej klasy. Uczniowie z pewnością będą wspominać ten dzień przez długi czas. Dzięki zaangażowaniu rodziców, Andrzejki w klasie 2b były niezapomniane! Bardzo dziękujemy!

Skip to content