Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Moving Schools ChallengerProjektySport

Świąteczne wyzwanie w projekcie Moving Schools Challenger!

Przed nami Challenge #4, w czasie którego wykorzystamy okres świąteczny do jeszcze większej 🤸‍♀️⛹️‍♀️ aktywności fizycznej. W tym miesiącu do zbierania ZDROWYCH KILOMETRÓW zachęcamy również w czasie przerwy od szkoły. Pokażmy, że nasza szkoła nawet w trakcie 🎄 świąt jest aktywna! Nasi uczniowie będą zbierać Zdrowe Kilometry poprzez  spacer w zielone miejsce, świąteczne menu, rodzinne gry planszowe, spacer po mieście, DIY, wymyślanie historii, taniec do świątecznej piosenki, zdrowe posiłki, projektowanie zdrowych i kolorowych deserowych dań, aktywności na śniegu oraz San Silvestre! Relacja niebawem… Pozdrawiamy! 

#MovingSchoolsChallenger #MovingSchoolsChallengerPoland 

Skip to content