Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
SportSukcesy

Memoriał Zbigniewa Duberta

W piątek 1.12.2023 nasza reprezentacja klas 7-8 wystąpiła w turnieju koszykówki – Memoriał Zbigniewa Duberta odbywających się w Szkole Podstawowej  nr 141 przy ul. Szaserów. Zawody były świetnym przetarciem przed zbliżającymi się Igrzyskami Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Drużyna oprócz cennego doświadczenia, zdobyła też srebrne medale za wywalczenie drugiego miejsca w turnieju, przegrywając jedynie z reprezentacją gospodarzy. Okazja do rewanżu już wkrótce. Trzymajcie kciuki✊

Skład reprezentacji klas 7-8

Kuba Kaszewski, Franek Jurko, Andrzej Michałowski, Jan Caruk, Leon Haniewicz, Ignacy Janiec, Kuba Malina, Kuba Tołoczko, Szymon Stefaniuk, Franek Hilarowicz, Krzysztof Ziemniak, Kacper Budziński.

Trener: Marek Pyra

Skip to content