Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
OgłoszeniaWydarzeniaŻycie szkoły

Spotkanie z wiceprezydent Warszawy Renatą Kaznowską

W poniedziałek 20 listopada 2023 r. naszą szkołę odwiedzili niezwykli goście: pani wiceprezydent m.st. Warszawy, Renata Kaznowska, zastępca burmistrza dzielnicy Praga-Południe, pani Bożena Przybyszewska i naczelnik wydziału oświaty, pani Aleksandra Wilska. Z tej okazji zaprezentowaliśmy próbkę występów z naszego koncertu “Warszawa, ja i ty”, który w pełni będzie można obejrzeć w piątek 24 listopada o godz. 18:00 w Domu Kultury “Orion” przy ul. Egipskiej 7.

Po obejrzeniu występów pani prezydent przekazała do rąk własnych naszej pani dyrektor Krystyny Jakubowskiej kopię pracy dyplomowej prezydenta Stefana Starzyńskiego z 1914 roku z Wyższych Kursów Handlowych. Tytuł pracy to „Zależność gospodarcza Królestwa Polskiego od Cesarstwa (historia i stan obecny).”

Następnie obecni na sali uczniowie zadali pani prezydent kilka pytań, a na koniec wszyscy zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za obecność i pani prezydent Kaznowskiej za tak wspaniały upominek dla naszej szkoły!

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem z tego wydarzenia oraz galerią zdjęć poniżej.

Skip to content