Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
WydarzeniaŻycie szkoły

Obchody Dnia Niepodległości

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie i Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 143! Z dumą pragniemy podzielić się z Wami wyjątkowymi chwilami, które przeżyliśmy podczas obchodów 105. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. 🇵🇱

W dniu 10 listopada nasza szkoła przeistoczyła się w miejsce pełne dumy, wspólnego patriotycznego ducha i radości. Od godziny 10:45 honorową wartę pełnili nasi niezawodni reprezentanci z pocztem sztandarowym przy tablicy poświęconej patronowi szkoły, Stefanowi Starzyńskiemu. O godzinie 11:11 wszyscy uczniowie i nauczyciele zebrali się na korytarzu, gdzie wspólnie odśpiewaliśmy “Mazurka Dąbrowskiego”. 🎶🇵🇱

To był dzień pełen atrakcji! Klasa 1b zachwyciła nas patriotycznymi kanapkami, a wolontariuszki malowały buzie w barwach naszej kochanej flagi. W korytarzach szkolnych mogliśmy podziwiać efektowne dekoracje, a na ekranie szkolnym w holu głównym prezentację patriotyczną, która towarzyszyła nam przez cały dzień. 📸🇵🇱 Jesteśmy pełni wdzięczności za zaangażowanie każdego z Was, za ten wspólny czas i za to, że razem świętowaliśmy naszą Niepodległą! 🤍❤️ Dziękujemy!

#Niepodległość #Polska #WartoByćPatriotą 🇵🇱

Skip to content