Relacja z Halloweenowego wieczoru

Dnia 31 października, pod pretekstem święta Halloween, mogli się spotkać uczniowie klas 4-8 i mile spędzić ze sobą wieczór. O godzinie 18:00 do sali gimnastycznej przyszli uczniowie przebrani w różne ciekawe stroje. Do konkursu na najciekawszy halloweenowy strój stanęli najodważniejsi. Komisja sędziowska w składzie: Piotr Maj i Dawid Jankowski wybrała najlepszych z najlepszych:

  • I miejsce – Maria Bohlen
  • II miejsce – Verbena Kurzątkowska
  • III miejsce – Zofia Szatańska i Sonia Niewiadomska

Odbył się również konkurs na najciekawszą dynię. Bezkonkurencyjnym zwycięzcą okazała się klasa 2c z Panią Emilią Figacz. Drugie miejsce zajęła klasa 7a (Ania Matosek). Trzecie miejsce przypadło klasie 7b (Kubie Ciechomskiemu).

Po konkursie odbyły się tańce, a następnie seans filmowy. Imprezę zorganizował Samorząd Uczniowski. Dziękujemy Nauczycielom, dzięki którym mogliśmy się spotkać, Pani Ilonie Mioduchowskiej, Maciejowi Wroniszewskiemu oraz Piotrowi Majowi. Dziękujemy także rodzicom z klasy 4c i 6a, którzy przyszli zaopiekować się dziećmi i przygotować poczęstunek.

Skip to content