Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Fundacja STEFANKAOgłoszenia

Zapraszamy na zajęcia twórczego malarstwa!

ZAPRASZAMY DZIECI KLAS I-III NA COTYGODNIOWE ZAJĘCIA TWÓRCZEGO MALARSTWAPALETA MOŻLIWOŚCI“!

Paleta możliwości to malarska podróż i przygoda z pędzlem, podczas której uczestnicy będą mieli możliwość stać się małymi odkrywcami własnych talentów i zasobów. Pracujemy na potencjale, aby to co do tej pory nienazwane, mogło zostać namalowane i wyrażone. Każde dziecko będzie miało możliwość uświadomienia sobie swojej niepowtarzalności. Malujemy na kartkach z bloków artystycznych akrylami i temperami. Będziemy w twórczej ekspresji tworzyć i kreować oryginalne prace na bazie danego tematu oraz inspirować się słynnymi twórcami, dzięki którym uczestnicy nie tylko przekonają się o sile pasji, ale też o eksperymentalności. Uczestnicy będą DOŚWIADCZAĆ bez ocen i porównywania, by BYĆ :

 • Szczęśliwymi jak dziecko, które maluje – bo czynność kreślenia należy do podstawowych potrzeb człowieka,
 • Wolnymi jak dziecko, które maluje – malując, dziecko doświadcza samodzielności,
 • Zdolnymi jak dziecko, które maluje – zabawa kreską jest na miarę każdego dziecka,
 • Pogodnymi jak dziecko, które maluje – dziecko uwalnia się od wszelkich obaw,
 • Żywotnymi jak dziecko, które maluje – poprzez zabawę malarską dziecko buduje swój świat.

Korzyści i cele warsztatów malarstwa intuicyjnego PALETA MOŻLIWOŚCI:

 • rozbudzenie entuzjazmu i spontaniczności,
 • wzrost akceptacji siebie i innych,
 • rozwój kreatywności,
 • odkrycie swoich talentów,
 • wzrost pewności siebie,
 • ukształtowanie wielu kompetencji i umiejętności,
 • rozwój postawy twórczej przydatnej nie tylko w sztuce i nauce, ale także w życiu.

PS Polecam zabrać ubrania gotowe na spotkanie z farbą!

Zajęcia międzyklasowe odbywają się w poniedziałki o 8:50; 11:50; 13:00 oraz wtorki o 9:50.

Koszt zajęć to 500 zł od osoby za 3-miesięczny karnet. Planowanych jest 12 zajęć po 45 minut. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisów na: fsw.systemzajeciowy.pl lub do kontaktu z koordynatorem fundacji Stefanka: koordynator.fundacja.stefanka@gmail.com.

Skip to content