Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
SportSukcesy

Dominacja SP 143 w Przełajach

Dnia 19.09.2023 r. odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe, w ramach Warszawskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży dzielnicy Praga Południe.

Naszą Szkołę reprezentowali:

Dziewczęta:
Zieleń Barbara 8B
Twardziak Barbara 8C
Chmiel Barbara 8C
Boruc Laura 8C
Bierkowska Zuzanna 8A
Zalewska Magdalena 7A
Jóźwiak Małgorzata 7A
Budzińska Maja 7A
Matosek Anna 7A
Kuciewicz Nadia 6A
Siewierska Zuzanna 6A
Smagowicz Julia 6B
Kurzątkowska Aurora 6B
Szatańska Zofia 6C
Niewiadomska Sonia 6C
Czernicka Wanda 5B
Kaczor Marianna 5B
Wojdan Maja 5B
Matuszczak Helena 5A
Wcisło Zofia 5A
Jerin Helena 5A
Haniewicz Zuzanna 4A

Trenerka reprezentacji dziewcząt: Ilona Mioduchowska

Chłopcy:
Dmochowski Adam 5a
Zaborowski Kuba 5a
Ciecierzyński Tomek 5b
Ruciński Tymon 5b
Siemieniuk Nikodem 5b
Staniewicz Kazimierz 5b
Ziemacki Bartosz 5c
Badaoui Hugo 6b
Przeździecki Piotr 6b
Radzki Stanisław 6b
Badran Amir 6c
Bielecki Stanisław 6c
Siudowski Jeremi 6c
Michałowski Andrzej 7a
Adamowicz Andrzej 7b
Ciechomski Kuba 7b
Małczyński Krystian 7b
Molak Aleksander 7c
Gorzkowski Adam 8a
Malina Kuba 8a
Piotrowski Tomek 8a
Sokoliński Ksawery 8c
Tallal-Yassin Mohammed

Trener reprezentacji chłopców: Bogdan Rosiek

Miło nam poinformować o wynikach naszych zawodników:

W kategorii dziewczęta rocznik 2011:
1.miejsce zajęła Kuciewicz Nadia

W kategorii chłopcy rocznik 2010
3. miejsce Michałowski Andrzej

20 września 2023 w zawodach WOM w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły w pięknej zielonej scenerii  bulwarów Stanisława Augusta licznie zaprezentowała się grupa naszych sportowców. To niesamowite bo drugi rok z rzędu wszyscy nasi sportowcy wrócili z medalami!

III miejsce- Kategoria młodzież:

Andrzej Michałowski,
Mikołaj Majchrzyk,
Andrzej Adamowicz,
Kuba Kaszewski,
Kuba Malina,
Aleksander Molak

I miejsce – kategoria dzieci

Piotr Przeździecki,
Hugo Badaoui,
Stanisław Radzki,
Kazik Skoczkowski,
Zachary Polniuk,
Kacper Czerny.

Trener reprezentacji chłopców: Marek Pyra

II miejsce – kategoria młodzież

Matosek Anna 7A
Budzińska Maja 7A
Zalewska Magdalena 7A
Paszkowska Wanda 8B
Zieleń Barbara 8B
Montewka Maja 8B
Zawiślańska Pola 8C

II miejsce – kategoria dzieci

Wcisło Zofia 4A
Czernicka Wanda 5B
Kuciewicz Nadia 6A
Siewierska Zuzanna 6A
Kurzątkowska Aurora 6B
Szatańska Zofia 6C

Trenerka reprezentacji dziewcząt: Ilona Mioduchowska

Gratulujemy wszystkich zwycięzcom i dziękujemy naszym uczniom, za dzielną postawę podczas zawodów.

Skip to content