Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Ogłoszenia

Zresetowane hasła kont uczniowskich eduwarszawa

Szanowni Państwo, w poniedziałek 19 września 2023 r. ze względów bezpieczeństwa zresetowaliśmy hasła na kontach eduwarszawa wszystkim uczniom, którzy nie logowali się na swoje konta w tym roku szkolnym (tj. po 1 września 2023 r.). Wychowawcy powinni przekazać rodzicom i/lub uczniom nowe hasła, które należy zmienić na własne przy kolejnym logowaniu. Jeśli nie otrzymali Państwo takiego hasła, prosimy o kontakt z wychowawcą. Gdyby mimo tego był potrzebny ponowny reset hasła, prosimy o kontakt z nauczycielem informatyki lub administratorem eduwarszawy w szkole: pmaj@eduwarszawa.pl.

Jeśli potrzebują Państwo przypomnienia, do czego służą konta uczniowskie w domenie eduwarszawa lub jak się na nie zalogować, tutaj znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje: Przypominamy o uczniowskich kontach w domenie Eduwarszawa!

Skip to content