Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Fundacja STEFANKAOgłoszenia

Pokazowe zajęcia z robotyki

Szanowni Państwo, planeta robotów oraz Fundacja Stefanka zapraszają na pokazowe zajęcia, które odbędą się w środę 20 września w godzinach 13:30 – 14:30 w sali nr 07. Pokaz będzie skupiony na robotyce i programowaniu i jest w pełni darmowy.

Misją Planety Robotów jest edukacja i popularyzacja nauk ścisłych wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych w środowisku nowych technologii. Robotyka jest naszą pasją i stanowi idealne środowisko do rozwijania talentów u młodych ludzi.Na naszych zajęciach korzystamy z programu zajęć opracowanego przez kadrę naszych instruktorów. Plan każdego spotkania przedstawiamy na kolejnych stronach oferty. Podczas warsztatów dostosowujemy poziom zajęć do umiejętności i stopnia zaawansowania uczestników. Tłumaczymy, odpowiadamy na pytania, pomagamy, ale przede wszystkim stawiamy na kreatywność naszych najmłodszych uczestników.

Skip to content