Koło debatanckie – ostatnie rozdanie

W dniu 20 czerwca 2023 odbyła się w naszej szkole ostatnia debata przygotowana przez koło debatanckie. Tym razem teza dotyczyła zagadnienia: “Ta Izba preferuje inne sposoby oceniania niż klasyczne wystawianie ocen”. Problematyka ocen jest zagadnieniem ważnym zarówno dla uczniów jak i nauczycieli – dlatego przygotowanie debaty stało na wysokim poziomie. Ostatecznie po owocnej dyskusji wygrała strona opozycji. Na uwagę zasługuje również fakt, że pierwszy raz członkami stron propozycji i opozycji – byli uczniowie klas szóstych. Starsi koledzy i koleżanka, będący tegorocznymi absolwentami – stanowili tym razem skład jury po przewodnictwem Pani Merial Figiel. Całe spotkanie przygotował i poprowadził Pan Tomasz Plenzner.

Gratulujemy wszystkim członkom Szkolnego Koła Debatanckiego

– świetnego sezonu i wielu wspaniałych potyczek słownych.

Skip to content