Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Fundacja STEFANKAOgłoszenia

Fundacja Stefanka zaprasza na tutoring naukowy!

Fundacja Stefanka otwiera zapisy na tutoring. Jest on jedną z metod edukacji zindywidualizowanej, polegającą na długotrwałej, systematycznej i indywidualnej pracy, której celem jest wspieranie ucznia w rozwoju zgodnie z jego zainteresowaniami, predyspozycjami i możliwościami. Oparty jest na relacji (partnerstwie) między profesorem a uczniem. Oczywiste jest, że jeden z partnerów jest bardziej doświadczony, ale potrzeba jest dwóch, aby współpraca zaistniała. Konsekwencją tutoringu jest wzajemne oddziaływanie, bo zarówno uczeń, jak i profesor korzystają ze swoich relacji i rozwijają swój potencjał.

Tutoring wywodzi się ze świata akademickiego (wzorami są Oxford i Cambridge), gdzie jest metodą pracy profesora ze studentem (studentami), której celem jest wspomaganie studenta w rozwoju intelektualnym i moralnym.

Fundacja Stefanka wprowadza w naszej szkole system tutoringu jako efektywnego wsparcia dla ucznia, dostosowanego indywidualnie do potrzeb ucznia, w zakresie: powtórzenia przed klasówką, usystematyzowania wiedzy, rozwijania wiedzy w danej dziedzinie zgodnie z zainteresowaniami ucznia, przygotowania do konkursów, olimpiad przedmiotowych. Zapisy odbywają się przez stronę internetową: fsw.systemzajeciowy.pl.

UWAGA! W przeciwieństwie do normalnych zajęć fundacyjnych, tutoring nie jest sprzedawany w formie karnetów, na każde lekcje tutoringu zapisy są prowadzone oddzielnie.

Cena 1 lekcji tutoringu wynosi 68 zł. Zajęcia indywidualne będą prowadzone z tutorami naszej szkoły:

ZajęciaProwadzącyTermin
PolskiEdyta GubaroPiątek 8:55 sala techniczna
PolskiMarta GórskaCzwartek 8:00 – 8:45 sala 20
ChemiaElżbieta RatyńskaŚroda 15:00 sala 41
FizykaAnna DanilukCzwartek 11:55 sala 16
Czwartek 15:55 sala 41
Piątek 15:55 sala 41
HistoriaSylwia Bilska-ŻmudaŚroda 17:00 sala 26
AngielskiMagdalena KowalczykPoniedziałek 15:00 sala 25
AngielskiAnna JakubowskaPiątek 13:00 sala 16
Od pętelki do literkiMagdalena WojnarowskaŚroda 10:50 sala 16
Piątek 11:55 sala 14
Terminarz zajęć
Skip to content