Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
SportSukcesy

Podsumowanie Warszawskiej Olimpiady Młodzieży 2021/2022

6 października 2022 r. w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 135 przy ul. G. Przemyka 5 odbyło się spotkanie podsumowujące LV edycję Warszawskiej Olimpiady Młodzieży na poziomie Dzielnicy Praga-Południe w roku szkolnym 2021/2022: Licealiada, Olimpiada Młodzieży (klas 7-8 SP) i Igrzyska Dzieci (klasy 4-6 SP).

Puchary, statuetki i dyplomy dla: uczniów (zwycięzców zawodów w poszczególnych dyscyplinach sportowych), dyrektorów szkół uczestniczących w WOM (miejsca w klasyfikacji łącznej – punktowej)  wręczył Pan Burmistrz Tomasz Kucharski wraz z Panią Wiceburmistrz Bożeną Przybyszewską.

Puchary za osiągnięcia naszych uczniów zostały wręczone na ręce Pani Dyrektor Krystyny Jakubowskiej.

SP 143 zdobyła I miejsce w punktacji chłopców Igrzysk Dzieci (klasy 4-6 SP).

Nasza szkoła zdobyła również I miejsce w punktacji dziewcząt i II miejsce w punktacji chłopców Olimpiady Młodzieży (klas 7-8 SP), a tym samym możemy ogłosić, że Zwycięzcą (w punktacji łącznej) Olimpiady Młodzieży (klas 7-8 SP) została Szkoła Podstawowa nr 143!

Ponadto chłopcy medaliści WOM w piłce nożnej otrzymali pamiątkowe statuetki.

Gratulacje!

Skip to content