Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
ProjektyŚwietlica

SP143 z certyfikatem udziału w projekcie “Z ekologią na TY”!

W roku szkolnym 2021/2022 Świetlica naszej szkoły brała udział w ogólnopolskim projekcie ekologicznym “Z ekologią na TY”.

Celem projektu było doskonalenie umiejętności w zakresie rozumienia zależności pomiędzy składnikami środowiska przyrodniczego. Doskonalenie umiejętności samodzielnej eksploracji świata, rozwiązywania problemów i stosowania nabytych umiejętności w nowych sytuacjach życiowych. Kształtowanie umiejętności obserwacji faktów, zjawisk przyrodniczych, społecznych i gospodarczych, wykonywania eksperymentów i doświadczeń, a także formułowania wniosków i spostrzeżeń.

W związku z zrealizowanymi zadaniami powierzonymi nam w projekcie, z wielką radością chcemy podzielić się, iż otrzymaliśmy certyfikat udziału w ogólnopolskim projekcie ekologicznym, który jest pod honorowym patronatem Ministerstwa Klimatu i Środowiska.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz

Skip to content