Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
SportSukcesy

SP 143 zdobywa Vice-mistrzostwo Warszawy w piłce nożnej chłopców

W rozegranym dzisiaj turnieju finałowym nasi piłkarze zwyciężyli w konfrontacji z drużyną Ochoty 3:1, a następnie w ostatnim meczu nieznacznie, po heroicznej walce przegrali 1:2 z reprezentacją Ursusa. Ostatecznie chłopcy zdobyli srebrne medale i tytuł drugiej najlepszej drużyny piłkarskiej w Warszawie! Taki sukces zdarza się raz na 20 lat, poprzednio w 2002 roku nasza szkoła zdobyła identyczne osiągnięcie.
Skład drużyny:
  • Filip Kołodziejski,
  • Szymon Pyra,
  • Janek Ziemacki,
  • Michał Robak,
  • Mateusz Wcisło,
  • Olek Marciniak,
  • Janek Komendecki,
  • Iwo Brzyszcz,
  • Ignacy Szewczyk,
  • Benek Czerwiński
Trener: Marek Pyra
Skip to content