Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Ogłoszenia

Pomagamy uchodźcom z Ukrainy!

Drodzy rodzice, drodzy uczniowie,we współpracy z Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Adama Mickiewicza w Warszawie zapraszamy Państwa do udziału w zbiórce produktów potrzebnych do zaopatrzenia uchodźców z Ukrainy. Ofiary agresji rosyjskiej w celu ratowania życia pozostawiły często całe swoje dobytki i brakuje im podstawowych produktów pozwalających zabezpieczyć swoje potrzeby i poczucie bezpieczeństwa. Dlatego uprzejmie prosimy o przyłączenie się do niesienia pomocy w formie rzeczowej. Przy wejściu szkoły od strony szatni zbieramy produkty przeznaczone dla uchodźców, poniżej natomiast jest lista bieżącego zapotrzebowania:✔️Karimaty✔️Żywność o długim terminie przydatności min. konserwy z otwieraczem, dżemy✔️Mleko w proszku i kaszki instant dla dzieci✔️Termosy, kubki termiczne✔️Tabletki do uzdatniania wody✔️Środki czystości, artykuły higieniczne✔️Koce✔️Ręczniki✔️Pampersy dla dzieci✔️Słoiczki z jedzeniem dla dzieci✔️Baterie, ładowarki do telefonów, powerbanki✔️Proszki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, środki opatrunkowe, środki sanitarne, rękawiczki jednorazowe.Każda pomoc, nawet najdrobniejsza, jest obecnie na wagę złota i z góry dziękujemy za zaangażowanie i udział we wspieraniu ofiar wojny.

Skip to content