Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Ogłoszenia

[AKTUALIZACJA 30.08] Szczepienia w szkole dla uczniów 12-18 lat

AKTUALIZACJA 30.08: Szanowni Państwo, informujemy, że konferencja on-line dla zainteresowanych rodziców, dotycząca szczepień dzieci od 12. roku życia będzie dostępna od 3 września br. od godz. 18.00, pod linkiem: https://youtu.be/dv6RCNwlYKk.

Informujemy również, że od 25 sierpnia br. działa specjalny adres mailowy szczepienia dzieci@gis.gov.pl, na który rodzice i opiekunowie uczniów mogą wysyłać pytania związane ze szczepieniami. Na wiadomości odpowiadają specjaliści z Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Szanowni Państwo, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami dotyczącymi szkolnych szczepień przeciw COVID-19 dla uczniów w wieku 12-18 lat.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz

Skip to content