Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
E-learningOgłoszenia

Konsultacje nauczycieli dla rodziców i opiekunów

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, aby ułatwić Wam kontakt z nauczycielami naszej szkoły, od poniedziałku 12 kwietnia otwieramy możliwość porozmawiania z każdym z nauczycieli w ramach indywidualnych konsultacji. Poniżej zamieszczamy tabelkę z listą nauczycieli i terminami, w których konkretne osoby są dostępne. Jeśli dany nauczyciel zaznaczył w tabelce, że prosi o wcześniejszy kontakt drogą mailową lub poprzez e-dziennik, to prosimy najpierw ustalić z nim termin rozmowy przed przyjściem na konsultacje, by uniknąć sytuacji, gdy kilku rodziców lub opiekunów pojawi się jednocześnie. Gdy taka informacja nie została zawarta przy nazwisku nauczyciela w tabelce, to mogą Państwo wejść pod link podany obok terminu bez wcześniejszej zapowiedzi. Życzymy udanych rozmów!

LINK DO TABELKI Z TERMINAMI KONSULTACJI I LINKAMI DO NICH:
https://docs.google.com/document/d/14AboV7raIGFWYGyAG3rMXOxuMK9ph0AW-BBbOFVyics/edit?usp=sharing

Skip to content