Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
ProjektySukcesy

Agnieszka Trepkowska ponownie laureatką Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej!

Z wielką przyjemnością informujemy, że pani Agnieszka Trepkowska, której projekt “Zaczarowana paleta” w zeszłym roku szkolnym otrzymał nagrodę Grand Prix w programie Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej, w tym roku również została laureatką kolejnej edycji konkursu!

Tym razem do programu zgłoszony został jej projekt “Zbudujmy sobie miasto, czyli jak zostać artystą-urbanistą?” i zajął on 1. miejsce w kategorii Szkoły Podstawowe. Nagrodę wręczyli: pełnomocnik prezydenta m.st. Warszawy ds. kultury p. Anna Michalak-Pawłowska, burmistrz Pragi-Południe Tomasz Kucharski oraz Iwona Kaczorowska, kierownik zespołu kultury.

Serdecznie gratulujemy pani Agnieszce Trepkowskiej oraz wszystkim zaangażowanym w projekt osobom kolejnego ogromnego sukcesu!! Pękamy z dumy!! 🙂

Poniżej zamieszczamy filmik, w którym p. Agnieszka wyjaśnia założenia i przebieg projektu, a także fragment książki “Dobre Praktyki” opracowanej przez WNEK. Całą książkę można znaleźć tutaj. Zaś tutaj znajduje się pełna lista nagrodzonych projektów WNEK 2020.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz

Skip to content