Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Fundacja STEFANKAOgłoszenia

Spotkanie dot. zajęć fundacyjnych – 16.09 o 17:30

Drodzy Rodzice!

W związku z pandemią koronawirusa, w najbliższym semestrze Fundacja Stefanka planuje uruchomienie zajęć klasowych. Ze względu na obowiązujące procedury, zajęcia będą prowadzone wyłącznie przez nauczycieli naszej szkoły, tylko w obrębie danej klasy, aby ograniczyć przebywanie osób z zewnątrz na terenie placówki.

Aby dana klasa mogła skorzystać z zajęć fundacyjnych, niezbędne jest wytypowanie koordynatora klasowego, który zajmie się zebraniem chętnych na zajęcia w danej klasie i ustaleniem rodzaju zajęć i ich terminów.

Zapraszamy koordynatorów klas oraz rodziców chętnych do współpracy z Fundacją na zebranie w środę 16.09 o godzinie 17:30.

Pozdrawiamy,
Fundacja Stefanka

Skip to content