Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
OgłoszeniaPomoc psychologiczno-pedagogiczna

Zmiany w zasadach udzielania stypendiów i zasiłków szkolnych

Drodzy Rodzice, Opiekunowie, wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2020/21 wchodzą zmiany dotyczące ubiegania się o udzielenie pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie miasta stołecznego Warszawy. Obecnie wnioski o przyznanie stypendium szkolnego należy składać w Ośrodkach Pomocy Społecznej zgodnych z miejscem zamieszkania ucznia, nie zaś tak jak dotychczas w szkole. Zmiany te wprowadzane są na podstawie Uchwały nr XXXIV/1033/2020 rady miasta stołecznego Warszawy z dnia 30 lipca 2020 r. Więcej informacji znajdą Państwo na poniższej ulotce.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz

Skip to content