Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Wydarzenia

Narodowy Dzień Sportu – 19 września

Zapraszamy do udziału w 8. edycji Narodowego Dnia Sportu w dniu 19 września 2020.

Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska akcja społeczna, która otwiera setki placówek sportowych w całym kraju. Ten dzień otwarty to tysiące bezpłatnych treningów, zajęć i wydarzeń sportowych rozsianych po całym kraju. Co roku w Narodowym Dniu Sportu bierze udział kilkaset tysięcy Polaków.

W 2020 roku pandemia koronawirusa pokrzyżowała nam plany organizacyjne związane z Narodowym Dniem Sportu. Nie poddajemy się jednak i przygotowujemy to wydarzenie w nieco zmienionej formie. Podczas VIII edycji Narodowego Dnia Sportu nie odbędzie się  wielki sportowo-rodzinny piknik na błoniach PGE Narodowego. Skupimy się zaś na mniejszych wydarzeniach lokalnych w całym kraju, jak również działaniach w Internecie. Przygotujemy spotkania ze sportowcami, treningi online, wykłady i wyzwania. Tradycyjnie zaprosimy jak najwięcej placówek sportowych rozsianych po całej Polsce, które co roku włączają się w Narodowy Dzień Sportu organizując kameralne wydarzenia dedykowane społecznościom lokalnym.

Projekt jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu.

Więcej informacji:

www.narodowydziensportu.pl

https://www.facebook.com/NarodowyDzienSportu

Skip to content