Życzenia świąteczne od klasy 7D!

W naszej szkole przez cały ostatni tydzień panowała świąteczna atmosfera. Choinki błyszczały na korytarzach i w salach, z głośników radiowęzła leciały świąteczne przeboje. Codziennie realizowaliśmy różnego rodzaju zadania, które miały na celu umilić nam ten piękny przedświąteczny czas. Na korytarzu pierwszego piętra działała Świąteczna Kawiarenka, a w niej zimowa herbata i domowe pierniki. Zbudowaliśmy też wspólny łańcuch, który ozdobił szkolną przestrzeń. Nawet Święty Mikołaj z elfami odwiedził każdą klasę i rozdał słodkie upominki grzecznym dzieciom. Bo tylko takie są w naszej szkole!

Klasa 7D, która dzielnie przez cały tydzień prowadziła Świąteczną Kawiarenkę, życzy Wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Szkoły, Uczniom i Rodzicom Pięknych Świąt Bożego Narodzenia i dziękuje za udział w Szkolnym Tygodniu Przedświątecznym. Prowadzenie kawiarenki było naprawdę ciężką pracą, ale dała nam ona wiele przyjemności. Mamy nadzieję, że nasz projekt podobał się, a herbatka i pierniczki smakowały wszystkim.

Bardzo dziękujemy Pani Eli, która pomagała nam w utrzymywaniu porządku na korytarzu i Rodzicom, którzy pomagali nam w zakupach i pieczeniu ciast. Cieszymy się, że naszą kawiarenkę odwiedziło również tylu najmłodszych uczniów. Dzięki Wam zebraliśmy ok. 600 zł na fundusz Szkolny SOS!

Jeśli robiliście zdjęcia podczas tego tygodnia, związane ze Szkolnym Tygodniem Przedświątecznym, prześlijcie je do Pana Piotra (p.maj@sp143.waw.pl), który umieści je na stronie szkoły.

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Skip to content