Wizyta gruzińskich przyjaciół

Na początku grudnia naszą szkołę odwiedzili nauczyciele z Gruzji. Byli zainteresowani tym, jakimi metodami pracujemy w Polsce i jak wygląda nasz system nauczania. Z chęcią słuchali naszej relacji o Ocenianiu Kształtującym i o tym, jak wygląda współpraca pomiędzy nauczycielami.

Przedstawiliśmy naszym gościom również główne założenia APU, mogliśmy pochwalić się konferencjami, które organizujemy oraz rozwojem w kierunku bycia Szkołą Laboratorium. Nauczyciele z Gruzji zwiedzili naszą szkołę i porozmawiali także z uczniami. Mimo, że wizyta była krótka, to jesteśmy z niej zadowoleni, ponieważ pokazaliśmy, jak intensywnie i kreatywnie pracujemy w SP 143.

Nasi goście to przedstawiciele gruzińskich instytucji edukacyjnych, którzy przebywali na tygodniowej wizycie studyjnej organizowanej przez Fundację Edukacja dla Demokracji. Wizyta “Strengthening civil society capacity for successful educational reforms in Georgia” jest dofinansowana ramach Programu STUDY TOURS TO POLAND realizowanego przez Fundacja Liderzy Przemian ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Skip to content