Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Życie szkoły

“Kolory jesieni” – niezwykły spektakl klasy 0

Ledwie minął miesiąc nauki, a nasi najmłodsi uczniowie już nauczyli się tak wiele, że piosenek i wierszy starczyło na całe przedstawienie! Uroczystość pt. “Kolory jesieni” została zaprezentowana 9. października nauczycielom, pracownikom szkoły i uczniom kilku klas. Nie zabrakło życzeń dla nauczycieli i pracowników szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na zakończenie każdy zaproszony gość dostał mały upominek w postaci laurki.

“Życzymy wszystkim pracownikom tak jak nikt nie życzy
Spełnienia wszystkich marzeń,
Zdrowia, szczęścia i słodyczy,
Aby uśmiech zawsze na waszych twarzach gościł,
Aby takich wychowanków jak MY każdy Wam zazdrościł.
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Nauczyciela!”

Skip to content