Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
WydarzeniaŻycie szkoły

Koncert ,,Opowiem Ci o Polsce”

Dziś w godzinach popołudniowych salę gimnastyczną wypełniła muzyka i poezja. To wszystko za sprawą wyjątkowego koncertu pod hasłem ,,Opowiem Ci o Polsce”. Uczniowie szkoły SP 143 w ten sposób uczcili wizytę swoich kolegów z Ukrainy będących na wymianie w Polsce. Koncert miał w głównej mierze przybliżyć tradycje i dziedzictwo kulturowe naszego kraju oraz być swego rodzaju miłym akcentem rozpoczynającego się dziś pobytu dzieci i towarzyszących im nauczycieli. Przez najbliższy tydzień uczniowie i ich opiekunowie z Ukrainy, będą poznawać naszą szkołę oraz walory turystyczne Warszawy. Mamy nadzieję, że ta wizyta będzie okazją do wielu wspólnych doświadczeń i nawiązania nowych sympatycznych relacji zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli.

 

Skip to content