Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Fundacja STEFANKASport

Zapraszamy na kurs Krav Maga!

W tegorocznej ofercie zajęć pozalekcyjnych organizowanych przez Fundację Stefanka jest między innymi kurs Krav Maga prowadzony przez ekspertów z Krav Maga Center. Krav Maga to system samoobrony skupiony na nauce procedur bezpieczeństwa osobistego. Dzieci uczą się tych procedur poprzez zabawę, zaś młodzież i dorośli poznają sposoby zapewnienia sobie i swoim najbliższym bezpieczeństwa przy pomocy identyfikacji zagrożeń oraz stosowanie możliwie najlepszych form rozwiązania. Zajęcia pozwolą zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych, starsi zaś będą mieli doskonałą okazję zadbania o swoją sylwetkę oraz jednoczesnym poznaniu narzędzi ochrony swojego życia i zdrowia. Zapisy na te, jak i inne zajęcia, rozpoczną się w połowie września, a początek zajęć nastąpi od 1 października. Serdecznie polecamy!

Skip to content