Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Ogłoszenia

Gdzie znaleźć informacje dot. roku szkolnego 2019/20?

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie, nowy rok szkolny 2019/20 już za rogiem! Już dziś chcielibyśmy ułatwić Wam odnajdywanie informacji przydatnych do sprawnego funkcjonowania w naszej szkole, tak by Wasz kontakt z naszą placówką przebiegał jak najpomyślniej.

W związku z tym uprzejmie informujemy, że w menu powyżej, pod napisem “ROK SZKOLNY 2019/20”, znajdziecie te dane, które już zaktualizowaliśmy na ten rok szkolny. Dzięki temu będziecie mogli łatwo odnaleźć najważniejsze informacje bez szukania. Na razie jest ich niewiele, ale w najbliższych tygodniach będziemy je sukcesywnie uzupełniać.

W razie problemów lub jeśli znajdziecie jakieś błędy czy brakujące informacje, prosimy o kontakt na adres p.maj@sp143.waw.pl. Życzymy wszystkim udanego roku szkolnego!

Skip to content