Wiosna, wiosna, wiosna, ach to Ty!

Pod takim hasłem 21 marca 2019 r. przebiegło w szkole Święto Wiosny w klasach 1 – 3 i oddziale przedszkolnym. Dzieci namalowały portrety przedstawiające Panią Wiosnę, które zostały zawieszone na ścianie przy schodach prowadzących na II piętro budynku szkoły. Tego dnia uczniowie przyszli do szkoły kolorowo ubrani, biorąc udział w konkursie grupowym “Kolorowa klasa”. Zwycięzcami okazały się 1a i 3c (100% uczniów było przebranych, razem z wychowawczyniami). W konkursie indywidualnym na najciekawsze nakrycie głowy, pierwsze miejsce zajęły uczennice:
– Adela Gołębiowska z kl. 1a
– Marysia Wiesiołek z kl. 1a
drugie miejsce:
– Michalina Burska kl. 1a
– Ignacy Przyborek kl. 3c
trzecie miejsce:
– Aleksander Płomiński kl. 2a
– Amelka Richter kl. 3c
Dzieci miały okazję podziwiać pokazy akrobatyczne w wykonaniu uczniów z klasy 5a, których do występu przygotował Pan Bogdan Rosiek. Szczęśliwcy, którym udało się wylosować nasionko życia, uczestniczyli w warsztatach gimnastycznych. Wszyscy chętni i odważni mieli okazję wystąpić przed publicznością, prezentując swój talent wokalny bądź recytatorski. Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem pokazu oraz galerią zdjęć z tego święta.
Skip to content