Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Życie szkoły

Spotkanie świąteczne klasy 6d

W przedświątecznym tygodniu miło jest spotkać się w szkole… W zimowy wieczór w blasku świec klasa wygląda inaczej – ciepło i magicznie. W takiej właśnie atmosferze postanowili się spotkać uczniowie klasy 6d, rodzice i wychowawca. W spotkaniu uczesniczyła też Pani Dyrektor – jako specjalny gość.

Na stołach zagościły potrawy wigilijne przygotowane w domach. Spotkanie rozpoczęło się od przypomnienia tradycji bożonarodzeniowych, wspólnego śpiewania kolęd, składania sobie życzeń i łamania się chlebem. Potem nastąpiła degustacja potraw, począwszy od barszczu i pasztecików z kapustą i grzybami, a skończywszy na ciastach i piernikach. Były też prezenty dla Rodziców przygotowane przez dzieci i niespodzianka dla grzecznych dzieci przygotowana przez wychowawcę! Rodzice mieli okazję do rozmów i chwilowego zwolnienia w tym przedświątecznym czasie.

Po takim wieczorze na pewno miło będzie rozpocząć w domach przygotowania do prawdziwych świąt Bożego Narodzenia. Z okazji świąt wszystkiego najpiękniejszego, najwłaściwszego, najszczęśliwszego i najbardziej ukochanego życzy klasa 6d z wychowawcą i rodzicami.

Skip to content