Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
SportSukcesy

Kolejne sukcesy Olgi w judo!

Dzisiaj chcemy pogratulować kolejnych sukcesów w judo Oldze Gołębiowskiej z klasy 5d (na zdjęciu po lewej)! W dniach 1-2 grudnia 2018 odbyły się w Opolu ostatnie z cyklu International Judo League 2018 dla dzieci i młodzieży zawody pod nazwą Memoriał Trenera Edwarda Faciejewa, w których Olga Gołębiowska zajęła II miejsce w kategorii U-11
W turnieju wystartowało 424 zawodników z 36 klubów z Polski i zagranicy.  Klub Judo Legia Warszawa, w którego barwach walczy Olga, zajął pierwsze miejsce zarówno w klasyfikacji medalowej ww. turnieju, jak i klasyfikacji punktowej całej International Judo League 2018. Zawody w ramach ligi odbywały się przez cały rok 2018 w formie turniejów w ośmiu polskich miastach: Krakowie, Jaśle, Bytomiu, Wrocławiu, Łodzi, Warszawie, Gdańsku i Opolu, a Olga Gołębiowska w części z nich brała udział zajmując miejsca na podium.
Wcześniej zaś Olga wzięła udział w mocno obsadzonym V turnieju o Puchar Burmistrza Białołęki, który odbył się w dniach 3 – 4 listopada 2018. W turnieju walczyło ponad 1200 uczestników z 13 krajów. Olga w kategorii U12 zajęła III miejsce. Brawo!!
Skip to content