Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
KonkursyOgłoszenia

Zapraszamy do udziału w Konkursie Wiedzy o Prezydencie Stefanie Starzyńskim!

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa mazowieckiego do wzięcia udziału w X edycji Konkursu Wiedzy o Prezydencie Stefanie Starzyńskim. Konkurs ten odbywa się pod patronatem MKO, TVP Historia, Instytutu Historii PAN, Prezydenta m. st. Warszawy oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Głównym celem konkursu jest między innymi kształtowanie postawy szacunku dla dorobku bohaterskiego Prezydenta Warszawy – Stefana Starzyńskiego oraz rozwijanie umiejętności samodzielnego pogłębiania wiedzy. Regulamin konkursu znajdziecie Państwo tutaj oraz poniżej.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz

Skip to content