Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Fundacja STEFANKAWydarzenia

Dziękujemy za udział w wieczorze japońskim!

Kto był, ten był – kto nie był niech żałuje! Wieczór japoński za nami!
Dziękujemy bardzo wszystkim zaangażowanym osobom w to wydarzenie: Planeta Robotów, autorom książki Japonia na nowo po raz pierwszy odkryta – Ludmile Kot i Romualdowi Zabielskiemu, Tomaszowi Madejowi z Muzeum Azji i Pacyfiku, restauracji japońskiej Sushi Saska KępaMagdzie Kordaszewskiej z zabawkowicz.pl.
Dziękujemy rodzicom, którzy przygotowali ten event: Marcie Kosmala-Kozłowskiej, Małgorzacie Adamowicz, Marcie Ways, Karolinie Andrian.

Wielkie dzięki dla wolontariuszy z naszej szkoły, którzy dzielnie pomagali: Ania Kalinowska, Julia Łoin, Lena Nieciecka, Hania Ways, Zosia Adamowicz, Alicja Andrian, Tomasz Łoin, Michał Stażyk, Antek Wiśniewski, Antek Adamowicz.

Dziękujemy naszej Pani Dyrektor – Krystynie Jakubowskiej, że pozwala nam działać i jest z nami w szkole nawet w niedzielę! 🤗

To było super wydarzenie!!! A my szykujemy następne – tym razem w styczniu 2019!

Skip to content