Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
KonkursySukcesy

Wyniki konkursu literackiego klas trzecich

W dniu Święta Szkoły na apelu klas trzecich nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu literackiego pt. “Jeden dzień ze szkolnego życia małego Stefka Starzyńskiego”. Prace konkursowe były bardzo ciekawe i pomysłowe! Uczniowie przenieśli nas w swoich pracach w czasy sprzed stu lat! Dodatkową atrakcją były historyczne zdjęcia, które uczniowie wyszukali na tę okoliczność.

Jury przyznało 3 nagrody. Otrzymali je:

Tomasz Piotrowski z 3a
Hania Litwic z 3b
Ksawery Sokoliński z 3c

Wyróżnienia:

Julka Karawajczyk z 3b
Pola Urbanek z 3b
Ignacy Przyborek z 3c
Basia Chmiel z 3c
Maja Piwowarczyk z 3a
Ian Seo z 3a

Wszystkie prace są wyeksponowane na parterze i II piętrze. Zapraszamy do lektury!

Skip to content