Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
SportWydarzenia

Sztafeta ,,100 okrążeń na 100–lecie niepodległości”

W piątek 28.09.2018 r. w Dniu Ziemniaka zapraszamy wszystkich uczniów do udziału
w Sztafecie Niepodległości

Jest to bieg lekkoatletyczny z flagą, w którym zespoły reprezentujące poszczególne klasy 0-8 będą miały za zadanie przebiec łącznie razem 100 okrążeń po bieżni szkolnej podczas trwania pikniku. Każda klasa ma do przebiegnięcia po 3 okrążenia w czasie około 1 minuty lub krótszym. Reprezentacja klasy powinna składać się z minimum 9 osób (trzy zespoły po 3 osoby) ale może być ich więcej – do pokonania są 3 okrążenia po 1 minucie biegu.

Udział mogą brać uczniowie, wychowawcy, rodzice czy znajomi. Im więcej osób pobiegnie z flagą tym lepiej. Godziny startów klas są określone w harmonogramie dostępnym u Wychowawców.

            

Skip to content