Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Wydarzenia

Zapraszamy do strefy kibica na pikniku!

– Mamo, tato, to jak, idziemy razem na piknik rodzinny do szkoły? Mieliście się nad tym zastanowić…
– Synku, przepraszamy, ale ten piknik jest w tym samym czasie, co otwarcie mundialu i pierwszy mecz… chcemy go oboje obejrzeć, a samego cię nie puścimy.
– Hmm… A gdybyście mogli upiec dwie pieczenie na jednym ogniu?
– Co masz na myśli?
– To nie słyszeliście? Na pikniku w SP143 będzie specjalna strefa kibica, gdzie będzie można oglądać na żywo transmisję z ceremonii otwarcia mundialu i cały mecz otwarcia! Wy będziecie mogli sobie oglądać mecz w towarzystwie innych rodziców, a ja w tym czasie skorzystam z innych atrakcji pikniku! To jak, idziemy?
– Pewnie, że idziemy!

Zapraszamy do szkolnej strefy kibica na boisku szkolnym! Specjalnie dla wszystkich fanów piłki nożnej będzie przygotowany wielki ekran, na którym będziemy transmitować w całości ceremonię otwarcia Mistrzostw Świata oraz następujący po niej mecz Rosja-Arabia Saudyjska! Zaczynamy o 16.00 – do zobaczenia!

Skip to content