Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
OgłoszeniaRowerowy MajSport

Zapraszamy na Warszawski Piknik Rowerowy

Zapraszamy wszystkich chętnych rowerzystów na Warszawski Piknik Rowerowy w dniu 9 czerwca (sobota). Zostaną wówczas ogłoszone oficjalne wyniki ogólnowarszawskie akcji Rowerowy Maj.

O godzinie 11.00 z placu Bankowego rusza parada rowerowa. Będą rozdawane balony z helem, a pierwszych 500 uczestników dostanie pamiątkową szprychówkę. Mniej więcej od 12.30 do 15.00 będą rozdawane nagrody ze sceny. Naokoło sceny będzie dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych, m. in. warsztaty z tworzenia lasów w słoikach, trampoliny, warsztaty teatralne, szkółka piłkarska, pokaz cięcia zapięć rowerowych, rower cargo, malowanie buziek, bańki mydlane, gry podwórkowe, gra terenowa i wiele, wiele innych. Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

Z kolei wyniki szkolne zostaną ogłoszone na naszym pikniku szkolnym 14 czerwca.

Dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznej akcji!

koordynatorzy szkolni

Skip to content