Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
ProjektySportSukcesy

“Dzieciaki do rakiet” – mamy czwarte miejsce!

 

Rywalizacja szkół w rozgrywkach ogólnopolskiego programu tenisowego Polskiego Związku Tenisa pod patronatem BGŻ BNP Paribas “Dzieciaki do rakiet” dobiegła końca. Reprezentacja SP 143 wystąpiła w składzie: Ania Bochwic, Pola Zawiślańska, Maria Rusjan, Szymon Pyra, Mateusz Wcisło i Grzegorz Dębowski. W wielkim finale, który odbył się w dniach 16-17 maja w Warszawie, nasza drużyna zdobyła 4 miejsce spośród 20 finalistów. Zdobyliśmy puchary i nagrody rzeczowe, bon na 500 zł na sprzęt tenisowy oraz wycieczkę do Stacji Grawitacja. Bardzo dziękujemy całej drużynie za wspaniałą postawę i walkę do końca, dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy brali udział w eliminacjach i dziękujemy rodzicom zawodników za wsparcie i pomoc oraz wszystkim tym, którzy głosowali na naszą szkołę w konkursie internetowym, dzięki czemu mogliśmy znaleźć się w gronie 50 zwycięskich szkół!

Dumni trenerzy: Marek Pyra, Maciej Wroniszewski

Skip to content