Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Konkursy

Wyniki konkursu “Picture Dictionary”

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu “Picture Dictionary – Spring Edition”! Cieszymy się, że włożyliście tyle wysiłku w swoje prace. Informujemy, że jury konkursowe w składzie: Magdalena Kotara-Marmur, Magdalena Dudek, Katarzyna Karczewska i Piotr Maj oceniło każdą pracę, biorąc pod uwagę zgodność z regulaminem, temat konkursu oraz estetykę pracy. Na tej podstawie wyłoniono następujących zwycięzców w dwóch kategoriach:

Klasy 4-7

  • 1. miejsce – Piotr Kamola, 5a (SPRING)
  • 2. miejsce – Anna Wyrzykowska, 6c (BLOSSOM)
  • 3. miejsce – Weronika Kędziorek, 4a (FLOWER)

Klasy 1-3

  • 1. miejsce – Ian Seo, 2a (NATURE)
  • 2. miejsce – Aleksandra Nowacka, 1b (FLOWER)
  • 3. miejsce – Oliwia Łaszczewska, 1c (GARDEN)

Gratulujemy! Dyplomy i nagrody zostaną rozdane na koniec roku szkolnego. Galerię wszystkich prac można obejrzeć poniżej.

 

 

 

Skip to content